کد خبر: 6996

تاریخ انتشار: خرداد ۷, ۱۳۹۶

اهدای ستاره ارتباطی صنعت هوایی به مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی ‌

چهارمین جشنواره «ستارگان روابط عمومی ایران» برگزار شد. در این مراسم ستاره ارتباطی صنعت هوایی به رضا جعفر‌زاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به دلیل درخشش در فعالیت های ارتباطی سال ۹۵ اهدا شد. به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در این مراسم محمدباقر نوبخت‌ بیان کرد: ‌پدیده روابط […]

چهارمین جشنواره «ستارگان روابط عمومی ایران» برگزار شد.

در این مراسم ستاره ارتباطی صنعت هوایی به رضا جعفر‌زاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به دلیل درخشش در فعالیت های ارتباطی سال ۹۵ اهدا شد.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ در این مراسم محمدباقر نوبخت‌ بیان کرد: ‌پدیده روابط عمومی مبانی نظری قابل دفاعی دارد، اما بدون توجه به این مبانی و بدون اعتنا به ابعاد نظری روابط عمومی، شاید به نظر برسد که روابط عمومی در حد یک اطلاع‌رسانی دستگاهی تنزل مقام پیدا کرده است.‌

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اضافه کرد: براساس آنچه ما باور داریم در نگرش جدید رشد که تحت عنوان توسعه مطرح است، تفکر و پرسشی شکل گرفته که چگونه می‌توان موجب تسکین آلام جامعه جهانی شد.

نوبخت ضمن ارائه توضیحاتی درباره تاریخچه ایجاد حکومت‌ها و نظام‌های مردم‌سالاری در دنیا ‌گفت: ما نیز به حکومت مردمسالاری باور داریم‌، مردم حاکمان اصلی جامعه هستند و باید به صورت شفاف در جریان امور قرار بگیرند، بحث شفافیت بدون در نظر گرفتن روابط عمومی‌ها معنا ندارد‌ بنابراین در یک جامعه توسعه‌یافته روابط عمومی نه به معنای فقط اطلاع‌رسانی بلکه به معنای اصلی آن باید فعالیت داشته باشد.

 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.