کد خبر: 6926

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶

ایرباس برای حل مشکلات فنی هواپیمای نظامی مدل ای ۴۰۰ ام به زمان بیشتری نیاز دارد

شرکت هواپیماسازی ایرباس برای حل مشکلات فنی هواپیمای حمل و نقل نظامی مدل ای ۴۰۰ ام به دوازده تا ۱۸ ماه دیگر زمان نیاز دارد. کن نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه از برلین و بنابر یافته های گزارش محرمانه وزارت دفاع آلمان، مشکلات فنی که شرکت هواپیماسازی ایرباس با آن مواجه است احتمالا مانع […]

شرکت هواپیماسازی ایرباس برای حل مشکلات فنی هواپیمای حمل و نقل نظامی مدل ای ۴۰۰ ام به دوازده تا ۱۸ ماه دیگر زمان نیاز دارد.

کن نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه از برلین و بنابر یافته های گزارش محرمانه وزارت دفاع آلمان، مشکلات فنی که شرکت هواپیماسازی ایرباس با آن مواجه است احتمالا مانع از آن می شود که هواپیمای حمل و نقل نظامی مدل ای ۴۰۰ ام عملیاتی شود.

به علاوه در این گزارش آمده است این شرکت هواپیماسازی برای حل مشکلات فنی این مدل هواپیما مانند ظرفیت حمل چتربازها، در چارچوب مذکرات جدیدی که با هفت کشور عضو ناتو صورت گرفته است، احتمالا به ۱۲ تا ۱۸ ماه زمان اضافی نیاز دارد.

سخنگوی شرکت هواپیماسازی ایرباس اعلام کرد روند حل مشکلات هواپیمای مدل ای ۴۰۰ ام طی دوازده ماه گذشته پیشرفت خوبی داشته است.

این در حالی است که تام اندرس Tom Enders مدیر اجرایی گروه ایرباس ماه گذشته اعلام کرده بود این گروه امیدوار است از کشورهای اروپایی مشتری هواپیمای ای ۴۰۰ ام کمک مالی دریافت کند تا بتواند مشکلات مربوط به این هواپیما را بر طرف کند.

در گزارش محرمانه وزارت دفاع آلمان آمده است گروه ایرباس با توجه به کسری بودجه و درخواست های پیش بینی شده مرتبط با جریمه های دیر کرد، سرمایه گذاری های لازم در این زمینه را انجام نخواهد داد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.