کد خبر: 6976

تاریخ انتشار: خرداد ۱, ۱۳۹۶

برگزاری پنجاه و ششمین اجلاس جهانی ایفاتکا با بزرگترین گروه شرکت کننده از جمهوری اسلامی ایران

اجلاس پنجاه و ششم جهانی ایفاتکا از ۱۴ ماه می(۲۵ اردیبهشت) به مدت ۵ روز در شهر تورنتو_کانادا برگزار شد. تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی سهراب عزیزی با همراهی دبیر کل و ۲۸ نفر از کنترلرهای مراقبت پرواز کشور ، بزرگترین گروه شرکت کننده در این اجلاس بودند .سهمیه مشخص شده برای هر […]

اجلاس پنجاه و ششم جهانی ایفاتکا از ۱۴ ماه می(۲۵ اردیبهشت) به مدت ۵ روز در شهر تورنتو_کانادا برگزار شد.

تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی سهراب عزیزی با همراهی دبیر کل و ۲۸ نفر از کنترلرهای مراقبت پرواز کشور ، بزرگترین گروه شرکت کننده در این اجلاس بودند .سهمیه مشخص شده برای هر کشور تا سقف۱۵_نفر  بوده که جمهوری اسلامی ایران بواسطه موقعیت جدیدی که در کمیته TOC کسب کرده بود از امتیاز مربوطه استفاده نموده و دو_سهم ۱۵ نفری را بخود اختصاص داده است.

در روز پایانی این اجلاس اعضای جدید هیئت مدیره ایفاتکا معرفی شدند. که آقای دانکن اولد بعنوان معاون دبیر کل و آقای اسکات چالیز بعنوان معاون مالی ایفاتکا معرفی شدند. همچنین از جمهوری اسلامی ایران بخاطر شرکت گسترده و بی نظیر خود در اجلاس و نیز از نماینده کشورمان جهت شجاعتِ رقابت در انتخابات برای کسب کرسی ریاست منطقه آسیا و اقیانوسیه تقدیر شد و آقای مایک اونیل را بعنوان رییس منطقه اسیا اقیانوسیه معرفی نمودند.

کوزوو بعنوان عضو جدید ایفاتکا اعتبار نامه دریافت کرد و عضویت میانمار بعلت نپزداختن حق عضویت بحالت تعلیق در آمد.

در پایان پرچم ایفاتکا به نماینده کشور غنا که میزبان بعدی اجلاس جهانی که از تاریخ ۱۲ تا ۲۳ مارس ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد تحویل داده شد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.