کد خبر: 6960

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶

درگذشت ۴ نفر از پرسنل هوانوردى در آتش سوزى سرویس کارکنان

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حادثه آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در بزرگراه آیت الله سعیدی پایتخت خبر داد. سرهنگ محمد رازقی در مصاحبه خبرگزاری صدا و سیما گفت: این مینی بوس که سرویس اداری بود ساعت ۷ و ۲۵ دقیقه صبح امروز در بخش جنوب به شمال بزرگراه آیت […]

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حادثه آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در بزرگراه آیت الله سعیدی پایتخت خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی در مصاحبه خبرگزاری صدا و سیما گفت: این مینی بوس که سرویس اداری بود ساعت ۷ و ۲۵ دقیقه صبح امروز در بخش جنوب به شمال بزرگراه آیت الله سعیدی قبل از خیابان ۳۰ متری جی دچار حریق شد که متأسفانه چهار نفر از سرنشینان این مینی بوس به علت شدت آتش سوزی در دم جان باختند.

وی با اشاره به اینکه مسافران این مینی بوس چهار نفر بودند افزود: یک نفر از جان باختگان زن و سه نفر دیگر مرد هستند.

سرهنگ رازقی گفت: راننده مینی بوس هم دچار سوختگی شده به نحوی که قادر به تکلم نبوده که با آمبولانس اورژانس برای مداوا به بیمارستان اعزام شده است.

وی افزود: علت حادثه روشن نیست و همچنان در حال بررسی است.

سرهنگ رازقی از رانندگان خواست حتماً از سالم بودن وسیله نقلیه خود با مراجعه به مراکز معاینه فنی و تعمیرگاه های مجاز اطمینان حاصل کنند تا خدای ناکرده دچار چنین حوادثی نشوند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک سنگین و متراکم پس از وقوع این حادثه (ساعت ۷ و ۲۵ دقیقه صبح) تا ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه خبر داد و گفت: با حضور مأموران پلیس راهور برای لحظاتی در چندین معبر ورودی به بزرگراه آیت الله سعیدی محدودیت ترافیکی اعمال شد اما در حال حاضر ترافیک در این بزرگراه به حالت عادی بازگشته است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.