کد خبر: 6945

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶

سقوط یک هواپیمای در بوسنی و هرزگوین ۵ قربانی داد

پنج نفر در سقوط یک فروند هواپیما در نزدیکی شهر موستار در بوسنی و هرزگوین که در روز شنبه اتفاق افتاد جان خود را از دست دادند. به گزارش ایرنا از رسانه های خبری صربستان، «سلاجان یواندا» وزیر پلیس منطقه هرزگوین بوسنی در جمع خبرنگاران بدون اشاره به نوع هواپیما گفت که در این حادثه […]

پنج نفر در سقوط یک فروند هواپیما در نزدیکی شهر موستار در بوسنی و هرزگوین که در روز شنبه اتفاق افتاد جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایرنا از رسانه های خبری صربستان، «سلاجان یواندا» وزیر پلیس منطقه هرزگوین بوسنی در جمع خبرنگاران بدون اشاره به نوع هواپیما گفت که در این حادثه غم انگیز خلبان، یک مرد جوان و ۳ خردسال جان خود را از دست دادند.

رسانه های بوسنی و هرزگوین گزارش دادند که این هواپیمای سبک در منطقه ‘رودوچ’ در ۲۰۰ متری کارخانه آلومینیوم سازی در نزدیکی شهر موستار اتفاق افتاد که بلافاصله تیم پلیس، آمبولانس و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند.

شاهدین این حادثه در گفت و گو با ماموران پلیس گفتند که هواپیمای ورزشی در تمام روز در بالای شهر موستار دور می زد.

بنا به این گزارش، روز شنبه در حوالی شهر موستار در منطقه هرزگوین بوسنی نمایش آکروباتیک هوایی به نام ‘روز درهای باز’ که در آن پرش از هواپیما به نمایش گذاشته شد، سازماندهی شده بود.علت سقوط هواپیمای سبک تاکنون اعلام نشده و تحقیقات برای بررسی علل آن در حال انجام است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.