کد خبر: 7025

تاریخ انتشار: خرداد ۹, ۱۳۹۶

هواپیمایی آسمان گواهینامه تشکیلات طراحی دریافت کرد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: امروز شرکت هواپیمایی آسمان موفق به دریافت گواهینامه تشکیلات طراحی از سازمان هواپیمایی کشوری شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ رضا جعفرزاده افزود : مراسم اعطاء این گواهینامه با حضور علایی مدیرعامل آسمان، محمد جواد تقوایی معاون استاندارد پرواز، مدیر کل دفتر صلاحیت پرواز سازمان هواپیمایی […]

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: امروز شرکت هواپیمایی آسمان موفق به دریافت گواهینامه تشکیلات طراحی از سازمان هواپیمایی کشوری شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ رضا جعفرزاده افزود : مراسم اعطاء این گواهینامه با حضور علایی مدیرعامل آسمان، محمد جواد تقوایی معاون استاندارد پرواز، مدیر کل دفتر صلاحیت پرواز سازمان هواپیمایی کشوری و جمعی از معاونان و مدیران کل و متخصصین فنی و مهندسی آسمان صورت گرفت.

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری هم با تقدیر از تلاش های متخصصان آسمان در رسیدن به اهداف بلند مدت ترسیم شده از طرف مدیریت عالی شرکت با نگاه مشتری مداری، ارتقاء ایمنی گفت : بی تردید وجود نیروهای متعهد و متخصص در آسمان جایگاه این شرکت را در عرصه هوانوردی تضمین کرده است.

وی ادامه داد : دولت در چند سال گذشته توجه ویژه به حمل ونقل هوایی داشته و اکنون انتظار جامعه معطوف به سمت صنعت و متولیان آن است که با تلاش بیشتر و طرح های نو در چارچوب استانداردهای جهانی حرکت کند.

علایی مدیر عامل آسمان هم ضمن تقدیر از همکاری های جدی مسئولان استاندارد پرواز و مدیریت ها ی مختلف آن مجموعه و بخصوص صلاحیت پرواز و طراحی ساخت جهت اهتمام به تلاش ها و به رسمیت شناختن توان طراحی و عملیات این شرکت و ابراز امیدواری کرد که به حرمت ماه مبارک رمضان این همکاری ها وهمدلی ها همواره مستمر و مردم عزیزمان از نتایج آن بهره مند شوند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.