کد خبر: 7181

تاریخ انتشار: تیر ۴, ۱۳۹۶

رزمایش دفاعی – امنیتی در فرودگاه مهرآباد با موفقیت انجام شد

روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش دفاعی – امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد . به گزارش روزشنبه ایرنا ازسپاه نیوز: روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی با انتشاراطلاعیه ای اعلام کرد:سپاه حفاظت هواپیمایی صبح شنبه با هدف ارتقای آمادگی ها و سنجش توان عملیاتی یگان حفاظت مستقر در فرودگاه مهرآباد […]

روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش دفاعی – امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد .
به گزارش روزشنبه ایرنا ازسپاه نیوز: روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی با انتشاراطلاعیه ای اعلام کرد:سپاه حفاظت هواپیمایی صبح شنبه با هدف ارتقای آمادگی ها و سنجش توان عملیاتی یگان حفاظت مستقر در فرودگاه مهرآباد اقدام به برگزاری یک رزمایش دفاعی – امنیتی در شرایطی واقعی کرد .

این اطلاعیه افزوده است : این رزمایش به فضل الهی با موفقیت انجام  پذیرفت و برخلاف آنچه دربرخی رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده است -صدای شلیک های شنیده شده – ناشی از تمرینات بوده و هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته است .

این اطلاعیه در پایان تاکید کرده است : ملت عزیز ایران اسلامی بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درتعامل وهمکاری با نیروی انتظامی – با قدرت و صلابت تامین امنیت فرودگاه های کشور را به مانند گذشته تضمین می کند .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.