کد خبر: 7139

تاریخ انتشار: خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

۲۶ زخمی در برخورد هواپیمای مسافری چین با چاله هوایی

بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای خطوط هوایی چاینا ایسترن ایرلاینز China Eastern Airlines با چاله هوایی دست کم ۲۶ تن از مسافران این هواپیما مصدوم شدند. به گزارش خبرگزاری رویترز از شانگهای ، یک فروند هواپیمای مسافری خطوط چاینا ایسترن ایرلاینز که دیروز از مقصد پاریس به مقصد شهر کانمینگ در جنوب غرب چین […]

بر اثر برخورد یک فروند هواپیمای خطوط هوایی چاینا ایسترن ایرلاینز China Eastern Airlines با چاله هوایی دست کم ۲۶ تن از مسافران این هواپیما مصدوم شدند.
به گزارش خبرگزاری رویترز از شانگهای ، یک فروند هواپیمای مسافری خطوط چاینا ایسترن ایرلاینز که دیروز از مقصد پاریس به مقصد شهر کانمینگ در جنوب غرب چین حرکت می کرد ، در یک دست انداز هوایی افتاد و بر اثر آن تعدادی از مسافران به علت برخورد شدید با قفسه ها یا افتادن چمدانها دچار شکستگی یا مصدومیت شدند. حال دست کم چهار تن از مسافران وخیم اعلام شده است.

مقامات این شرکت هواپیمایی با انتشار بیانیه ای در این باره با اشاره به ارائه خدمات پزشکی مربوط به مصدومان تاکید کرد همه مسافران باید برای ایمنی و حفظ سلامت خود در طول پرواز کمربندهای ایمنی را ببندند.

یکی از مسافران اعلام کرد ما چندین بار تکان های شدید احساس کردیم و این فرایند حدودا ده دقیقه طول کشید.

این دومین سانحه هوایی در خطوط هوایی چاینا ایسترن در طول یک هفته اخیر به شمار می رود. پیشتر نیز در روز ۱۱ ژوئن یک هواپیمای این خطوط که به مقصد شانگهای پرواز می کرد ، به علت ایجاد سوراخ در یکی از موتورها مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه سیدنی شد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.