کد خبر: 7497

تاریخ انتشار: مرداد ۷, ۱۳۹۶

احضار مسئولان استانی شرکت هواپیمایی کاسپین به شعبه ویژه جرائم فرودگاه مشهد

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد گفت : مسئولان پرواز مشهد – شیراز شرکت هواپیمایی کاسپین برای ارائه توضیح در خصوص تاخیر شش ساعته این پرواز احضار شدند. محمدحسن اصولی صفار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز این شرکت هواپیمایی به مقصد شیراز قرار بود ساعت ۸:۱۵ دقیقه […]

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد گفت : مسئولان پرواز مشهد – شیراز شرکت هواپیمایی کاسپین برای ارائه توضیح در خصوص تاخیر شش ساعته این پرواز احضار شدند.

محمدحسن اصولی صفار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز این شرکت هواپیمایی به مقصد شیراز قرار بود ساعت ۸:۱۵ دقیقه دیروز انجام شود اما پس از شش ساعت تاخیر و سرگردانی مسافران انجام شد. از این رو مسئولان پرواز امروز برای ارائه توضیح به شعبه ویژه جرائم فرودگاه احضار شدند.

وی در ادامه از تاخیر ۲۰ ساعته پرواز مشهد – نجف شرکت هواپیمایی ایران ایر خبر داد و گفت: این پرواز که قرار بود ساعت ۱۰:۱۵ دیروز انجام شود ساعت هفت امروز صبح انجام شد.

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد افزود: این پرواز که پس از انجام دچار نقص فنی شده بود صبح امروز در فرودگاه امام خمینی(ره) به سلامت به زمین نشست و پس از رفع نقص لحظاتی قبل انجام شد.وی گفت: پیگیری های لازم در خصوص مشکلات این پرواز نیز ادامه دارد.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد تهران پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور است که بطور متوسط در ایام عادی تا ۱۸۰ پرواز و در اوج مسافرتها تا ۲۵۰ پرواز از آن انجام می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.