کد خبر: 7349

تاریخ انتشار: تیر ۲۲, ۱۳۹۶

احضار مسئولان یک شرکت هواپیمایی در مشهد به دادسرا

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت : مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس شعبه خراسان رضوی امروز به دادسرا احضار شدند. محمدحسن اصولی صفار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز دیشب مشهد به اهواز به دلیل نداشتن مجوز شرکت هواپیمایی با مشکل و تاخیر سه ساعته مواجه […]

بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت : مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس شعبه خراسان رضوی امروز به دادسرا احضار شدند.

محمدحسن اصولی صفار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز دیشب مشهد به اهواز به دلیل نداشتن مجوز شرکت هواپیمایی با مشکل و تاخیر سه ساعته مواجه شد.

وی ادامه داد: این پرواز قرار بود ساعت ۲۰:۳۰ انجام شود اما بنا به گفته مسئولان فرودگاه مشهد پرواز و فروش بلیت آن فاقد مجوز بود لذا با دستور قضائی این پرواز در ساعت ۲۳:۳۰ انجام شد.بازپرس ویژه جرائم فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد فروش بلیت بدون مجوز را جرم اعلام و بیان کرد: مسئولان شرکت هواپیمایی زاگرس در خراسان رضوی برای ارائه توضیحات لازم در همین خصوص به دادسرای ویژه جرائم فرودگاه هاشمی نژاد احضار شده اند.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد تهران پر رفت و آمدترین فرودگاه کشور است که بطور متوسط در ایام عادی تا ۱۸۰ پرواز و در شرایط پیک مسافری تا ۲۵۰ پرواز از آن انجام می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.