کد خبر: 7287

تاریخ انتشار: تیر ۱۷, ۱۳۹۶

استفاده از۶ پل تلسکوپی برای سوارشدن به هواپیما درترمینال های ۱و ۲ مهرآباد

مدیرکل فرودگاه مهرآباد با بیان اینکه هم اکنون به طورمتوسط روزانه ۴۰۰ پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام می شود، گفت: تا پایان سال جاری ۶ پل تلسکوپی(ایربریچ) برای سوارشدن به هواپیما به سالن های ترانزیت ترمینال های ۱و ۲ مهرآباد متصل می شود. علی رستمی در گفت وگو با ایرنا، افزود: تجهیزات این پل های […]

مدیرکل فرودگاه مهرآباد با بیان اینکه هم اکنون به طورمتوسط روزانه ۴۰۰ پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام می شود، گفت: تا پایان سال جاری ۶ پل تلسکوپی(ایربریچ) برای سوارشدن به هواپیما به سالن های ترانزیت ترمینال های ۱و ۲ مهرآباد متصل می شود.

علی رستمی در گفت وگو با ایرنا، افزود: تجهیزات این پل های تلسکوپی وارد کشور شده تا به صورت مشترک توسط یک شرکت ایرانی مونتاژ تا برای تسهیل تردد و مسافران و کاهش زمان ایستایی آنها در مقابل ترمینال های ۱ و ۲ استفاده شود.به گفته وی، نصب پل های تلسکوپی علاوه بر تسهیل خدمات ما به مسافران، ایمنی و امنیت ما را در این فرودگاه ارتقا می دهد تا مسافران بدون وقت تلف کردن، مستقیما از سالن ترانزیت وارد کابین هواپیما شوند.

وی با بیان این که سال گذشته حدود ۱۷میلیون مسافر از طریق فرودگاه مهرآباد جابجا شدند، اظهارداشت: برای افزایش ظرفیت تردد مسافران طرح هوشمند سازی سیستم های فرودگاه مهرآباد در دست اقدام قرار گرفته تا بتوانیم با الکترونیکی کردن ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران، زمان ایستایی آنها را در مهرآباد بیش از پیش کاهش دهیم.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد تاکید کرد: هوشمند سازی خدمات تردد مسافران را در این فرودگاه تسهیل می کند و ما درصدیم با اجرای این طرح ، ظرفیت مهرآباد را سالیانه بین ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش دهیم.رستمی یادآورشد: سال گذشته حدود ۱۷ میلیون مسافر از طریق مهرآباد جابجا شدند و امسال پیش بینی می کنیم با هوشمند سازی و الکترونیکی شدن ارائه خدمات به مردم، تعداد مسافران این فرودگاه به ۱۹ تا ۲۰ میلیون نفر افزایش یابند.

به گزارش ایرنا، در حال حاضر فرودگاه مهرآباد اولین فرودگاه پرتردد کشور است و پس از آن فرودگاه های امام خمینی (ره) و مشهد در رده های بعدی قرار دارند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.