کد خبر: 7249

تاریخ انتشار: تیر ۱۱, ۱۳۹۶

اعتصاب ۱۴۰۰ خدمه کابین شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز»

برخی از خدمه کابین شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز» از روز شنبه به مدت دو هفته اعتصاب خود را در اعتراض به پایین بودن و پرداخت حقوق و دستمزد آغاز کردند. براساس گزارش «رویترز»، این اعتصاب ممکن است باعث ایجاد اختلال در سفرها شود اما با این حال این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که بیشتر مسافران […]

برخی از خدمه کابین شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز» از روز شنبه به مدت دو هفته اعتصاب خود را در اعتراض به پایین بودن و پرداخت حقوق و دستمزد آغاز کردند.

براساس گزارش «رویترز»، این اعتصاب ممکن است باعث ایجاد اختلال در سفرها شود اما با این حال این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که بیشتر مسافران قادر به پرواز خواهند بود.همچنین این اعتصاب در اعتراض به تحریم هایی است که این شرکت علیه خدمه‌های کابینی که در اعتصاب‌های قبلی شرکت کرده بودند اعمال کرده است.

شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز» ضمن هشداری مبنی براینکه کسانی که اعتصاب کردند با عواقب این کار مواجه خواهند شد اعلام کرد: تمام مشتریان به مقصدشان خواهند رسید.

وکلای شرکت باتنکو نیز در این خصوص گفتند: این اعتصاب ۱۶ روزه می‌تواند پرواز حدود ۴۰۰ هزار مسافر را تحت تاثیر قرار دهد.ویلی واش مدیرعامل شرکت «بریتیش ایرویز» روز پنجشنبه اظهار داشت: شرکت با استفاده از ۹ هواپیمای ایرویز قطر قادر است تمام مسافران را به مقصدهایشان برساند.براساس این گزارش، حدود ۱۴۰۰ نفر از خدمه کابین این شرکت در اعتراض به پایین بودن و پرداخت حقوق و پاداش اعتصاب کردند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.