کد خبر: 7346

تاریخ انتشار: تیر ۲۲, ۱۳۹۶

امریکن ایرلاینز به قرارداد با شرکت های هواپیمایی قطر و اتحاد پایان می دهد

امریکن ایرلاینز روز پنجشنبه اعلام کرد، در اعتراض به یارانه های دولتی که شرکت های هواپیمایی قطر و اتحاد امارات دریافت می کنند، به قرارداد نماد مشترک با این شرکت ها پایان می دهد. به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، شرکت های هواپیمایی به موجب این قرارداد می توانند برای یک پرواز به […]

امریکن ایرلاینز روز پنجشنبه اعلام کرد، در اعتراض به یارانه های دولتی که شرکت های هواپیمایی قطر و اتحاد امارات دریافت می کنند، به قرارداد نماد مشترک با این شرکت ها پایان می دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، شرکت های هواپیمایی به موجب این قرارداد می توانند برای یک پرواز به صورت مشترک بلیط فروشی کنند.قطع همکاری این شرکت ها در شرایطی است که شرکت هواپیمایی قطر اخیرا اعلام کرده بود قصد دارد تا ۱۰ درصد سهام امریکن ایرلاینز را خریداری کند.

امریکن، دلتا و یونایتد که به ترتیب سه شرکت هواپیمایی بزرگ جهان هستند، اخیرا از کاخ سفید خواسته اند که اقدامی در خصوص یارانه های دولتی گزاف شرکت های هواپیمایی خاورمیانه صورت دهد.این شرکت های آمریکایی معتقدند که حمایت های مالی از جانب دولت، ضربه جدی به فضای رقابتی وارد می کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.