کد خبر: 7326

تاریخ انتشار: تیر ۲۰, ۱۳۹۶

برقراری دوباره پرواز شرکت های هواپیمایی ایرانی به فرودگاه نجف

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از برقراری دوباره پرواز شرکت های هواپیمایی ایرانی به فرودگاه نجف خبرداد و گفت : برخی ناهماهنگی ها برطرف شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،علی عابدزاده در حاشیه مراسم اعطای گواهینامه فرودگاهی شهید صدوقی یزد گفت: در دو هفته اخیرمذاکراتی بین شرکت هواپیمایی ایران ، فرودگاه نجف و […]

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از برقراری دوباره پرواز شرکت های هواپیمایی ایرانی به فرودگاه نجف خبرداد و گفت : برخی ناهماهنگی ها برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،علی عابدزاده در حاشیه مراسم اعطای گواهینامه فرودگاهی شهید صدوقی یزد گفت: در دو هفته اخیرمذاکراتی بین شرکت هواپیمایی ایران ، فرودگاه نجف و سازمان هواپیمایی کشور صورت گرفت تا کیفیت خدمات در نجف افزایش یابد و مسافران از خدمات لازم بهره مند شوند.

وی افزود : شرکت های هواپیمایی می توانند پرواز را به نجف شروع کنند و پروازها به حالت عادی برگردد.

عابدزاده با بیان اینکه موظفیم برای همه فرودگاههای کشور گواهینامه صادر کنیم ، گفت: صدور گواهینامه از طریق شرکت هواپیمایی آغاز شده است و امیدواریم این حرکت در فرودگاههای کشور انجام شود و یکسان سازی مقررات داخلی کشور با مقررات بین المللی شکل گیرد.

وی تاکید کرد : انطباق مقررات کشور با مقررات بین المللی کار پیچیده ای نیست و سخت افزار مورد نیاز تهیه شده و سرمایه گذاری لازم صورت گرفته است.

عابدزاده با بیان اینکه ۹ فرودگاه بین المللی در کشور داریم ، گفت : فرودگاهها موظف هستند استانداردهای خود را در حد گواهینامه بین المللی ارتقا دهند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.