کد خبر: 7284

تاریخ انتشار: تیر ۱۷, ۱۳۹۶

حمله مسافر به خدمه پرواز باعث شد هواپیمای عازم پکن دوباره به فرودگاه سیاتل بازگردد

سخنگوی فرودگاه سیاتل آمریکا اعلام کرد یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت دلتا ایرلاینز که عازم پکن بود در پی حمله یکی از مسافران به خدمه پرواز مجبور به بازگشت به فرودگاه سیاتل شد. به گزارش خبرگزاری رویترز از سیاتل، پری کوپر گفت بعد از اینکه این هواپیما در ساعت هفت بعد از ظهر […]

سخنگوی فرودگاه سیاتل آمریکا اعلام کرد یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت دلتا ایرلاینز که عازم پکن بود در پی حمله یکی از مسافران به خدمه پرواز مجبور به بازگشت به فرودگاه سیاتل شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از سیاتل، پری کوپر گفت بعد از اینکه این هواپیما در ساعت هفت بعد از ظهر به وقت محلی در این فرودگاه به زمین نشست، دو نفر که جراحات آنها شدید نبود برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند. وی افزود مسافری که عامل حمله بود توسط نیروهای امنیتی محلی و با کمک اف بی آی بازداشت شد. به گفته سخنگوی این فرودگاه، هواپیمای پرواز شماره ۱۲۹ خطوط دلتا که در ساعت پنج و سی دقیقه بعد از ظهر از باند پرواز این فرودگاه به هوا برخاسته بود ۴۵ دقیقه بعد از شروع پرواز مجبور به بازگشت شد.

به گفته این منبع، مرد مسافر در قسمت فرست کلاس هواپیما به یکی از خدمه پرواز حمله کرد. وی به جزئیات بیشتر در این زمینه اشاره ای نکرد. به گفته وی، این مسئله جزو امنیت ملی به شمار نمی رود. تعدادی از مسافران نیز برای کنترل کردن این فرد اقدام کردند. خلبان نیز تصمیم به بازگشت گرفت و ورود نیروهای امنیتی و پزشکی را به درون هواپیما خواستار شد.

نماینده شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز و نیز اداره فدرال پرواز از اظهارنظر درباره این حادثه خودداری کردند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.