کد خبر: 7337

تاریخ انتشار: تیر ۲۱, ۱۳۹۶

دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای مدل برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری ساخت هواپیمای مدل ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا توسط کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برگزار شد. در راستای اجرایی سازی تفاهم‌نامه […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اولین دوره مربیگری ساخت هواپیمای مدل ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان هوافضا و رشته‌های مرتبط با هوافضا توسط کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در راستای اجرایی سازی تفاهم‌نامه «ایجاد و تجهیز شبکه پژوهش سراهای دانش‌آموزی» در حوزه هوایی، با هدف آموزش و ترویج علم هوافضا و تلاش جهت توزیع عادلانه تجهیزات آموزشی و کمک‌آموزشی از طریق پژوهش سراها، توسط شرکت دانش‌بنیان خلاقیت برتر، کارگزار باشگاه هوافضای جوان ستاد، در نخستین گام، دوره اول آموزش مربیگری هواپیمای مدل برپا شد.

طی این دوره آموزشی، مباحث تئوری در خصوص آشنایی با هواپیمای مدل، پرواز هواپیمای مدل، نیروهای آئرودینامیکی، فرامین و نقشه‌خوانیارائه و سپس به‌صورت عملی، ساخت دومدل هواپیمای گلایدر و کشی ونحوهتریم و پرواز هواپیما مطرح شد. در پایان این دوره برای مربیان، شرایط آزمون (تئوری -عملی) و مهلت جهت ساخت دومدل هواپیما(نقشه)به منظورشرکت در آزمون نهایی به مدت حداکثر دو ماه تعیین شد.

دور دوم آموزش مربیگری هواپیمای مدل نیز در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه برگزار می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.