کد خبر: 7519

تاریخ انتشار: مرداد ۸, ۱۳۹۶

شرفبافی: انجام پروازهای بدون تاخیر وارتقای کیفیت خدمات ازبرنامه های مهم ایران ایر است

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان این که ارتقای کیفیت خدمات و رضایت مسافران برای ما اهمیت زیادی دارد- گفت : انجام پروازهای بدون تاخیر و ارتقای کیفیت خدمات از برنامه های مهم ایران ایر است . به گزارش ایرنا ازپایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی – فرزانه شرفبافی افزود: رعایت اصل مشتری مداری – […]

سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان این که ارتقای کیفیت خدمات و رضایت مسافران برای ما اهمیت زیادی دارد- گفت : انجام پروازهای بدون تاخیر و ارتقای کیفیت خدمات از برنامه های مهم ایران ایر است .

به گزارش ایرنا ازپایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی – فرزانه شرفبافی افزود: رعایت اصل مشتری مداری – توجه به حقوق مسافران – ارتقای  کیفیت خدمات و کسب رضایت مندی مسافران برای ما اهمیت زیادی دارد .

شرفبافی با بیان این که رعایت حقوق مسافر یک مساله بدیهی است و در واقع این به معنای اجرای قانون است – گفت : انجام پروازهای به موقع و پذیرایی از مشتری از انتظارات مسافران است و انتظار داریم سطح کیفیت خدمات ما برای ارئه به مسافران ارتقا یابد. سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: هماهنگی بین مدهای حمل و نقلی از استرس مسافر می کاهد و عامل مهمی در آرامش روحی مسافران خواهد بود و حداقل چیزی هم که مسافر هنگام سوار شدن به هواپیما می خواهد ابتدا یک رفاه نسبی و احترام به وی است .
شرفبافی به وضعیت کیترینک پروازهای ایران ایر اشاره کرد و گفت :امیدواریم کیفیت کیترینک پروازهای ما بهتر شود- چرا که در حال حاضر مشکلاتی در این زمینه وجود دارد برای همین امیدواریم تا ۶ ماه آینده با عملیاتی شدن کیترینک فرودگاه حضرت امام (ره ) غذای گرم به پروازهای ایران ایر از این فرودگاه تحویل شود .
به گفته سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران – مسافران انتظار پروازهای ایمن – ارزان و به موقع را دارند و از طرفی ارزان بودن بلیت های پروازها برای مسافرین ما در ایران ایر بسیار مهم است .
شرفبافی ارائه خدمات به مناطق محروم کشور را نیز اولویت دیگر ایران ایر دانست و گفت : قرار نیست ملاک ما انجام پروازها در شهر فرودگاهی حضرت امام خمینی ( ره ) باشد زیرا خیلی از مسافران ما در شهرستان ها محتاج یک حمل و نقل سریع و آسان هستند و باید برای سفر این افراد نیز برنامه ریزی شود .
به گزارش ایرنا- فرزانه شرفبافی اواسط تیرماه سال جاری با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست ایران ایر- جایگزین فرهاد پرورش مدیرعامل سابق شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.