کد خبر: 7306

تاریخ انتشار: تیر ۱۹, ۱۳۹۶

شرکت هواپیمایی کویت ممنوعیت همراه داشتن وسایل الکترونیکی در پروازها را لغو کرد

شرکت هواپیمایی کویت ایر ویز یکشنبه از لغو ممنوعیت همراه داشتن لپ تاپ در کابین هواپیما در پروازها از مقصد کویت به آمریکا خبر داد. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد « بعد از آنکه نهاد امنیتی حمل و نقل آمریکا محدودیت حمل وسایل الکترونیکی در داخل هواپیما را لغو کرد مسافران می توانند […]

شرکت هواپیمایی کویت ایر ویز یکشنبه از لغو ممنوعیت همراه داشتن لپ تاپ در کابین هواپیما در پروازها از مقصد کویت به آمریکا خبر داد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد « بعد از آنکه نهاد امنیتی حمل و نقل آمریکا محدودیت حمل وسایل الکترونیکی در داخل هواپیما را لغو کرد مسافران می توانند در پروازها از فرودگاه بین المللی کویت به مقصد آمریکا وسایل الکترونیکی شخصی خود را همراه داشته باشند ».

به گزارش خبرگزاری فرانسه از کویت، قبل از کویت ایر ویز شرکت های قطر ایر ویز، اتحاد امارات عربی متحده، امارات دبی و ترکیش ایر ویز و شرکت هواپیمایی سلطنتی اردن لغو این ممنوعیت را که از سوی مقامات آمریکایی اعمال می شد اعلام کردند.

آمریکا ماه مارس با اشاره به خطر حملات تصمیم گرفت از ورود تبلت و لپ تاپ به داخل هواپیما در پروازهای ۹ شرکت هواپیمایی از ۱۰ فرودگاه بین المللی کشورهای عربی و ترکیه جلوگیری کند.

هشت کشور مربوط از متحدان و شرکای آمریکا بودند: ترکیه، اردن، مصر، عربستان سعودی، کویت، قطر، امارات عربی متحده و مغرب.

در پی تصمیم آمریکا، انگلیس نیز از ممنوعیت تقریبا مشابه درباره ترکیه و پنج کشور عربی ( لبنان، اردن، مصر، تونس و عربستان سعودی ) خبر داد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.