کد خبر: 7443

تاریخ انتشار: مرداد ۱, ۱۳۹۶

مسافران پرواز ۰۴۸ تهران – شیراز با یک هواپیمای جایگزین به مقصد رفتند

مسافران پرواز ۰۴۸ شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز که به دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شده بود بوسیله یک هواپیمای جایگزین عازم شیراز شدند. به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: پرواز شماره ۰۴۸شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – […]

مسافران پرواز ۰۴۸ شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز که به دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شده بود بوسیله یک هواپیمای جایگزین عازم شیراز شدند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: پرواز شماره ۰۴۸شرکت هواپیمایی کاسپین مسیر تهران – شیراز به دلیل اعلام خلبان مبنی بر نقص فنی در سیستم الکتریکال در ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه شب گذشته مجبور به فرود اضطراری در این فرودگاه شد و به سلامت به زمین نشست.

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اضافه کرد: مسافران این پرواز با یک فروند هواپیما جایگزین در ساعت ۲ و ۱۵ بامداد امروز ( یکشنبه ) این فرودگاه را به مقصد شیراز ترک کردند. از ابتدای امسال تاکنون سومین بار است که فرود اضطراری پروازهای داخلی در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان انجام شده است.

پیش از این، پرواز های ۰۲۲ شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران – مشهد ، ۵۶۵۷ شرکت هواپیمایی آتا در مسیر مشهد – اهواز و ۴۰۶۶ هواپیمایی زاگرس در مسیر اصفهان – تهران مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه اصفهان شده بودند. فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای ۲ باند به طول چهار هزار و ۳۹۷ متر و عرض ۴۵ متر با۱۰ جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.

این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، بعنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.