کد خبر: 7302

تاریخ انتشار: تیر ۱۸, ۱۳۹۶

پروازهای حج فرودگاه بین المللی زاهدان از دوم شهریور برقرار می شود

مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: پروازهای حج امسال از فرودگاه بین المللی زاهدان از دوم تا چهارم شهریور برقرار می شود. به گزارش ایرنا: حسن اعرابی مقدم اظهار داشت: ۲ هزار و ۱۳۰ نفر در این مدت از فرودگاه بین المللی زاهدان به سرزمین وحی اعزام می ‌شوند. وی افزود: این حجاج ساکن شهرستان […]

مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: پروازهای حج امسال از فرودگاه بین المللی زاهدان از دوم تا چهارم شهریور برقرار می شود.

به گزارش ایرنا: حسن اعرابی مقدم اظهار داشت: ۲ هزار و ۱۳۰ نفر در این مدت از فرودگاه بین المللی زاهدان به سرزمین وحی اعزام می ‌شوند.

وی افزود: این حجاج ساکن شهرستان های زاهدان، زابل، سراوان، خاش، ایرانشهر، نیکشهر و چابهار هستند و زمان بازگشت آنان از کشور عربستان از اوایل مهرماه خواهد بود.

وی گفت: حجاج در سفرهای حج تمتع امسال از طریق ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی زاهدان اعزام و پذیرش می ‌شوند.

مدیرکل فرودگاههای سیستان و بلوچستان همچنین از راه اندازی اتاق مادر و کودک و مانیتور راهنمای گردشگر در ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی زاهدان خبر داد.

اعرابی مقدم اظهار داشت: این طرح ها با هدف ارتقای سطح رضایت مندی مسافران، مادران صاحب نوزاد و همچنین افزایش کیفیت خدمات فرودگاهی به بهره برداری رسید.

وی گفت: ۱۵۸ پرواز هر هفته از فرودگاههای زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار سیستان و بلوچستان انجام می شود.وی افزود: بیش از ۱۰۰ پرواز بین المللی در شبانه روز از آسمان زاهدان گذر می کنند که بیشتر این پروازها از اروپا به سمت آسیای جنوب شرقی است.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با ۱۹ شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۱۴ نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.