کد خبر: 7584

تاریخ انتشار: مرداد ۲۱, ۱۳۹۶

از سرگیری اعتصاب کارکنان امنیتی فرودگاه بارسلون

کارکنان امنیتی فرودگاه بارسلون که مسئول کنترل بار و چمدان همراه مسافران هستند اعتصاب خود را از سر گرفته و به مسافران و مراجعان را در یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به منتظر ماندن در صف های طولانی مجبور کرده اند. به گزارش آسوشیتدپرس از مادرید، کارکنان امنیتی این فرودگاه اعلام کردند روزهای […]

کارکنان امنیتی فرودگاه بارسلون که مسئول کنترل بار و چمدان همراه مسافران هستند اعتصاب خود را از سر گرفته و به مسافران و مراجعان را در یکی از شلوغ ترین فرودگاه های اروپا به منتظر ماندن در صف های طولانی مجبور کرده اند.

به گزارش آسوشیتدپرس از مادرید، کارکنان امنیتی این فرودگاه اعلام کردند روزهای جمعه و یکشنبه اعتصاب های چهار ساعته و روز دوشنبه اعتصاب بیست و چهار ساعته انجام خواهند داد.

این اعتصاب ها که ابتدای این هفته شروع شد بعد از آن از سرگرفته می شود که افزایش ۲۰۰ یورویی حقوق ماهیانه که مورد توافق دولت منطقه ای کاتالونیا و شرکت امنیتی یولن قرار گرفته بود توسط اکثریت ۳۵۰ نیروی شاغل در بخش امنیتی این فرودگاه رد شد.

در هفته های اخیر مسافرانی که مبدا پروازهای آنها از بارسلون است به سبب این اعتصاب، تاخیرهای چند ساعته را در وارد شدن به بخش مسافرگیری فرودگاه تجربه کرده اند، آن هم در شرایطی که به سبب تابستان تعداد مسافران افزایش زیادی دارد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.