کد خبر: 7581

تاریخ انتشار: مرداد ۲۱, ۱۳۹۶

فرودگاه بین المللی شهر رم بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد

فرودگاه بین المللی “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – موسوم به “فیومیچینو” بهترین فرودگاه در اروپا از نظر کیفیت و رضایت مسافران شناخته شد . به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه “ایل مساجرو”- فرودگاه “فیومیچینو” در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ در صدر فهرست رسمی “ACI” (شورای بین المللی فرودگاه ها) جای گرفت و […]

فرودگاه بین المللی “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – موسوم به “فیومیچینو” بهترین فرودگاه در اروپا از نظر کیفیت و رضایت مسافران شناخته شد .

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه “ایل مساجرو”- فرودگاه “فیومیچینو” در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ در صدر فهرست رسمی “ACI” (شورای بین المللی فرودگاه ها) جای گرفت و بدین صورت به عنوان بهترین فرودگاه  اروپا شناخته شد .

شورای بین المللی فرودگاه ها از طریق مصاحبه و نظرسنجی از مسافران – بیش از ۳۰۰ فرودگاه جهان را از نظر کیفیت بررسی می کند و در فهرست  ویژه خود می گنجاند و بر این اساس در سه ماهه دوم سال جاری میلادی فرودگاه رم به عنوان بهترین فرودگاه اروپا به رسمیت شناخته شد .

براساس این گزارش – فرودگاه بین المللی شهر رم مورد علاقه مسافران بوده و در میان هاب های بزرک اروپایی همانند لندن – مونیخ – امستردام – مادرید و پاریس در صدر فهرست جای گرفته است برای این فرودگاه که در دهه گذشته و در فصل تابستان با بحران مهم چمدان های گم شده مواجه بوده است – این یک پیروزی مهم در این ایام پرتردد سال محسوب می شود .

گشایش فضای جدید بین المللی در این فرودگاه کمک بزرگی به بهبود کیفیت آن کرده است مسافران این فرودگاه از استقبال پرسنل – کیفیت و راحتی فرودگاه – برای خدمات اجرایی مانند کنترل امنیتی و خوش اخلاقی پرسنل و سرعت کنترل گذرنامه ها راضی هستند تمیزی فرودگاه و دستشویی ها- مانیتورهای بزرک اطلاع رسانی و خوش رویی کارکنان این فرودگاه در مراحل مختلف از جمله نکات مهم در این نظرسنجی بود .

فرودگاه “لئوناردو داوینچی ” شهر رم – بزرگترین در ایتالیا است در این  فرودگاه در ماه تابستان هر روز ۱۴۰ هزار مسافر تردد می کنند .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.