کد خبر: 7634

تاریخ انتشار: شهریور ۱, ۱۳۹۶

مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد

علی عسکری در گفتگو مهر با اظهار کرد: از آنجا که ایمنی فعالیت های هوایی و فرودگاه ها از اهمیت خاصی برخوردار است از این رو صبح امروز مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد. وی افزود: مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما به منظور جلوگیری و کاهش […]

علی عسکری در گفتگو مهر با اظهار کرد: از آنجا که ایمنی فعالیت های هوایی و فرودگاه ها از اهمیت خاصی برخوردار است از این رو صبح امروز مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما در کرمان برگزار شد.

وی افزود: مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما به منظور جلوگیری و کاهش خسارات احتمالی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه باید با تمرین های مستمر مانور اطفاء حریق و امداد نجات سقوط هواپیما همیشه در آمادگی باشیم، گفت: این مانور با سه خودرو اطفاء حریق، سه تیم اطفائی و سه خودروی امداد و نجات به همراه تیم تخصصی امداد و نجات فرضی در ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح ۳۱ مرداد ماه برگزار شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان عنوان کرد: در این مانور یک حادثه فرضی سقوط هواپیما و اطفاء حریق در دو مایلی فرودگاه کرمان رخ داد که بلافاصله بعد از اعلام حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی خودروها و تیم های اطفائی و امداد و نجات به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بعد از اعزام تیم های اطفائی و امداد و نجات سازمان آتش نشانی عملیات امداد و نجات مصدومان آغاز شد، افزود: بعد از اطفاء حریق بدنه هواپیما و عملیات امداد و نجات از ۴۶ نفر سرنشین هواپیما پنج نفر فوت و ۴۱ نفر مصدوم شده بودند که به بیمارستان های شهر کرمان اعزام شدند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.