کد خبر: 7572

تاریخ انتشار: مرداد ۱۸, ۱۳۹۶

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها: بیش از ۲۰ هزار زائر ایرانی عازم سرزمین وحی شدند

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : تا ظهر سه شنبه ۱۷ مرداد حدود ۲۰ هزار و ۲۰۰ زائر ایرانی برای انجام اعمال حج تمتع عازم سرزمین وحی شدند . سید محمود رضوی  سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد زائر ایرانی با ۷۸ پرواز شرکت […]

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : تا ظهر سه شنبه ۱۷ مرداد حدود ۲۰ هزار و ۲۰۰ زائر ایرانی برای انجام اعمال حج تمتع عازم سرزمین وحی شدند .

سید محمود رضوی  سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد زائر ایرانی با ۷۸ پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر و سعودی عازم مدینه منوره شدند .

وی با بیان این که عملیات رفت حج تمتع سال جاری در هفته نخست شهریورماه به پایان می رسد- گفت : عملیات بازگشت حجاج ایرانی نیز از فرودگاه جده و مدینه ۱۵ شهریورماه آغاز می شود .

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهارداشت :امسال حدود ۸۶ هزار زائر ایرانی برای انجام حج تمتع عازم عربستان می شوند که حدود ۶۹ هزار زائر ایرانی توسط ایران ایر و مابقی توسطهواپیمایی سعودی اعزام می شوند .

رضوی افزود: زائران ایرانی از ۱۷ فرودگاه از جمله فرودگاه حضرت امام خمینی ره با هواپیماهای ایران ایر عازم مدینه منوره و مکه مکرمه می شوند و شرکت هواپیمایی سعودی از سه فرودگاه تبریز – مشهد و اهواز زائران را به عربستان سعودی منتقل می کند .

مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یادآورشد:تاکنون زائران ایرانی از ۲ فرودگاه مشهد و تبریز توسط شرکت سعودی به  مدینه منوره منتقل شده اند- اما هنوز پروازهای سعودی از فرودگاه اهواز به مدینه آغاز نشده است .

به گزارش ایرنا- عملیات رفت زائران ایرانی برای انجام حج تمتع از هشتم مرداد ماه آغاز شده و تا ۵ شهریورماه ادامه دارد و پس از آن از ۱۵ شهریورماه عملیات بازگشت حجاج ایرانی به میهن اسلامی آغاز می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.