کد خبر: 7557

تاریخ انتشار: مرداد ۱۶, ۱۳۹۶

معاون وزیر راه : شرکت مترو حق بهره برداری از خط مترو فرودگاه امام را ندارد

معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت : شهرداری با مراجعه به دادگاه – موفق به اخذ حکمی فقط برای افتتاح خط مترو فرودگاه  امام خمینی (ره ) شده است و طبق حکم صادره تا زمان تایید شورای عالی فنی امور زیربنایی شرکت مترو تهران حق بهره برداری از این خط را ندارد . به […]

معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت : شهرداری با مراجعه به دادگاه – موفق به اخذ حکمی فقط برای افتتاح خط مترو فرودگاه  امام خمینی (ره ) شده است و طبق حکم صادره تا زمان تایید شورای عالی فنی امور زیربنایی شرکت مترو تهران حق بهره برداری از این خط را ندارد .

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی – مهرداد تقی زاده با اشاره به اظهارات مسئولان شهرداری تهران در خصوص افتتاح و بهره برداری از خط مترو تهران -فرودگاه امام خمینی (ره ) افزود: در مکاتبات و مراجعاتی که مسئولان شرکت مترو و شهرداری تهران به دادگستری بخش آفتاب  داشتند موفق به اخذ حکمی شده اند که فقط بتوانند این خط را افتتاح کنند- اما طبق همین حکم تا زمانی که طرح ایمنی این خط در شورای عالی فنی امور زیربنایی وزارت راه و شهرسازی مورد تائید قرار نگیرد و در ادامه اجرا نشود- شرکت مترو تهران حق بهره برداری از این خط را ندارد .

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهارداشت : بنا بر این حکم – خط مترو فرودگاه امام خمینی (ره ) امروز فقط افتتاح می شود و فردا هیچ قطاری از روی آن عبور نخواهد کرد زیرا به طور حتم در صورت بروز هرگونه اتفاق هیچکس مسئولیت آن را قبول نخواهد کرد .

به گزارش ایرنا- پیش از این مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک  شهرداری تهران اعلام کرده بود که خط ۸ مترو حد فاصل شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره ) به طول ۲۸ کیلومتر روز دوشنبه ۱۶ مرداد ماه افتتاح می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.