کد خبر: 7727

تاریخ انتشار: شهریور ۱۵, ۱۳۹۶

فرمانده پلیس فرودگاه :هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشد

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و خوشبختانه دستگیری در این رابطه نداشتیم . به گزارش ایرنا از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر- سردار حسن مهری (چهارشنبه ۱۵شهریور) افزود: خوشبختانه عملیات رفت حجاج از ۲۰ ایستگاه پروازی بدون هیچ مشکلی انجام شد و ماموران پلیس […]

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : هیچ مخدری از حجاج ایرانی در عربستان کشف نشده و خوشبختانه دستگیری در این رابطه نداشتیم .

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر- سردار حسن مهری (چهارشنبه ۱۵شهریور) افزود: خوشبختانه عملیات رفت حجاج از ۲۰ ایستگاه پروازی بدون هیچ مشکلی انجام شد و ماموران پلیس فرودگاه همکاری خوبی را برای اعزام بیش از ۸۶ هزار زائر انجام دادند .

وی اظهار کرد: وظیفه پلیس فرودگاه پیشگیری از جرائم – قاچاق مواد مخدر و ارز- حفاظت از سالن های مسافری – سطوح پروازی و انبارهای هوایی است ما تمام تلاش خود را برای انجام بدون عیب و نقص سفرها انجام می دهیم .

فرمانده پلیس فرودگاه گفت : پیش از اعزام حجاج به عربستان اعلام کرده  بودیم که حمل مواد مخدر در عربستان مجازات سنگینی دارد- به همین دلیل با بازرسی دقیق و همکاری حجاج اجازه ندادیم حتی یک گرم مواد مخدر در فرودگاههای سعودی از حاجی های ایرانی کشف شود .

مهری به موضوع زیر ساخت های فرودگاه ها اشاره کرد و افزود: از سال ۹۴ تا کنون زیر ساخت های فرودگاه ها از جمله دوربین های مدار بسته و وسایل کمک بازرسی افزایش خوبی داشته است .

وی افزود: با توجه به ظرفیت پایین پارکینک در فرودگاه امام خمینی (ره ) از استقبال کنندگان درخواست می کنیم کار استقبال را در محل زندگی  حجاج انجام دهند تا از ایجاد راه بندان و مشکل در فرودگاه جلوگیری شود .

فرمانده پلیس فرودگاه به حجاج توصیه کرد هنگام بازگشت درفرودگاه با ماموران پلیس همکاری کرده و صبر پیشه کنند چرا که ممکن است با توجه به حجم دیگر پروازهای ورودی و خروجی -این افراد اندکی معطل شوند .

 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.