کد خبر: 7711

تاریخ انتشار: شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

فروش چارتری بلیت شرکت هواپیمایی کیش ایر با مبدا بندرعباس حذف شد

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان گفت : با موافقت سازمان هواپیمایی فروش چارتری بلیت شرکت هواپیمایی کیش ایر با مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس از ۱۵ شهریور حذف می شود . محمود امانی بنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بیشترین نرخ فروش بلیت شرکت هواپیمایی کیش ایر با این تصمیم […]

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان گفت : با موافقت سازمان هواپیمایی فروش چارتری بلیت شرکت هواپیمایی کیش ایر با مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس از ۱۵ شهریور حذف می شود .

محمود امانی بنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بیشترین نرخ فروش بلیت شرکت هواپیمایی کیش ایر با این تصمیم به  اندازه سقف مصوب سازمان هواپیمایی کشوری خواهد شد .

وی روز گذشته در یک نشست خبری حذف فرش چارتری بلیت فرودگاه بین المللی بندرعباس را بدون ذکر نام شرکت و مسیرهای پروازی رسانه ای کرده بود.

مدیرکل فرودگاه های هرمزگان یاد آور شد: هفته گذشته پرواز ایران ایر تور باطل شد که در شرایط شناوری نرخ بلیت قیمت ها به ۶۰۰ هزار تومان رسید که با توجه به شرایط اقتصادی مردم این نرخ برایشان غیر اقتصادی است .

فرودگاه بین المللی بندرعباس روزانه دارای ۴۰ سورتی پرواز بیشترین تعداد پروازها را در هرمزگان به خود اختصاص داده و دارای حدود ۱۸ مسیر پروازی داخلی و ۲ مسیر پروازی خارجی است .

این استان دارای ۱۳ فرودگاه است که از این تعداد تنها ۶ فرودگاه در تملک و مورد استفاده شرکت فرودگاه ها قرار دارد. سه فرودگاه شامل بندرعباس – بندرلنگه و ابوموسی از ۶ فرودگاه یاد شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان – بستک و میناب به دلیل نداشتن دیوارهای حفاظتی غیرعملیاتی هستند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.