کد خبر: 7697

تاریخ انتشار: شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

هواپیمای شخصی در گلبهار دچار سانحه شد

فرماندار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت : یک فروند هواپیمای شخصی روز جمعه در فرودگاه آموزشی گلبهار هنگام سرعت گرفتن برای پرواز دچار سانحه شد . محمد پرویزیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این هواپیما که جمعه برای سوخت گیری در فرودگاه گلبهار به زمین نشست هنگام بازگشت به تهران قصد […]

فرماندار شهرستان چناران در استان خراسان رضوی گفت : یک فروند هواپیمای شخصی روز جمعه در فرودگاه آموزشی گلبهار هنگام سرعت گرفتن برای پرواز دچار سانحه شد .

محمد پرویزیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این هواپیما که جمعه برای سوخت گیری در فرودگاه گلبهار به زمین نشست هنگام بازگشت به تهران قصد سرعت گرفتن در باند فرودگاه برای پرواز را داشت که از مسیر منحرف و پس از برخورد با درخت متوقف شد .

وی اظهار کرد: این حادثه خسارت جانی نداشت و توسط اعضای کمیته بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری که به منظور شرکت در همایشی هنگام وقوع
سانحه در فرودگاه گلبهار حضور داشتند- صورتجلسه شد .

فرودگاه آموزشی – تفریحی گلبهار به منظور اشاعه فرهنک هوانوردی عمومی با مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری و به عنوان اولین مرکز هوانوردی خصوصی ایران در ۳۵ کیلومتری شمال غرب مشهد و در ابتدای ورودی شهر جدید گلبهار واقع است .

این فرودگاه با طول باند یک هزار متر- تاکسی وی (مسیرهای جانبی ) موازی با باند- چهار خروجی – آشیانه و رمپ با ظرفیت بیش از ۷۰ فروند هواپیمای شخصی و آموزشی و همچنین پروازهای ناوبری به سراسر ایران ارائه خدمات می کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.